CTU Open Contest, 2013

Vítejte na webovských stránkách věnovaných soutěži v programování na ČVUT v Praze. CTU Open Contest proběhl 18. a 19. října 2013 v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Banské Bystrici, Bratislavě, Žilině a Košicích.

Nejlepší týmy z tohoto kola mohou postoupit do středoevropského regionálního kola (Central European Regional Contest), které se koná 15. až 17. listopadu v Krakově. V regionálním kole se pak bude bojovat o účast ve světovém finále, které se odehraje 22. až 26. v červnu v Jekatěrinburgu.

Registrace pro CTU Open 2013 skončila. K nahlédnutí je program soutěže a seznam přihlášených týmů. Více informací naleznete v záložce CONTEST.

K dispozici jsou tyto programovací jazyky: Java, C++ a C.
Je vhodné si také přečíst technická pravidla. Další informace jsou k dispozici na stránkách Baylor University

Pravidla pro používání literatury: soutěžící smí používat jakoukoli literaturu v papírové podobě (knihy, manuály, výpisy programů, slovníky). Soutěžící nesmí přinést a používat literaturu v elektronické podobě nebo jakýkoli jiný software nebo data.
Pro postup do regionálního kola, je potřeba splňovat tato pravidla, která jsou graficky znázorněna v Eligibility Decision Tree.