CTU Open Contest, 2017

Vítejte na webovských stránkách věnovaných soutěži v programování na ČVUT v Praze. CTU Open Contest proběhne 27. a 28. října 2017 v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Banské Bystrici, Bratislavě, Žilině a Košicích.

Nejlepší týmy z tohoto kola mohou postoupit do středoevropského regionálního kola (Central European Regional Contest), které se bude konat 17. až 19. listopadu v Záhřebu. V regionálním kole se pak bude bojovat o účast ve světovém finále, které se odehraje 15. až 20. dubna v Pekingu v Číně.

Pražská lokalita je kapacitně omezena na 60 týmů. Pospěšte s registrací do soutěže, aby bylo ještě volné místo.
Do 20.10. probíhá registrace do soutěže. K dispozici je návod, jak se zaregistrovat. K nahlédnutí je program soutěže a seznam přihlášených týmů.

Pokud nemáte s kým soutěžit, neváhejte a přihlašte se sami. Při registraci se nám jistě podaří najít vám nějaké spoluhráče.

K dispozici jsou tyto programovací jazyky: Java, C++, C a Python.
Je vhodné si také přečíst technická pravidla. Další informace jsou k dispozici na stránkách Baylor University

Pravidla pro používání literatury: soutěžící smí používat jakoukoli literaturu v papírové podobě (knihy, manuály, výpisy programů, slovníky). Soutěžící nesmí přinést a používat literaturu v elektronické podobě nebo jakýkoli jiný software nebo data.
Pro postup do regionálního kola, je potřeba splňovat tato pravidla, která jsou graficky znázorněna v Eligibility Decision Tree.

Pražská část soutěže se letos uskuteční v budově ČVUT FEL na Karlově náměstí 13. Registrace proběhne v prosklené vstupní hale.